Župne obavijesti 8.3.2020.

2.Korizmena nedjelja / god. A; 8. 3. 2020.

1. U petak je iznenada umro naš župljanin Stojan Kukrika. Dok obitelji izražavamo sućut, njegovu dušu preporučamo Božjem milosrđu i u vaše vjerničke molitve.
  1. Zahvaljujem se mom fra Vinku koji je me mijenjao u župi dok sam ja bio na hodočašću s još osam naših župljana.
  1. Kao što vam je poznato svakog petka je pobožnost križnoga puta. Ona će biti u 17,15h, a potom sv. misa i propovijed.
  1. Danas je međunarodni dan žena, pa svim ženama čestitam im njihov dan uz želju da uvijek budu svjesne svoje uloge, žene i majke u današnjem vremenu i društvu.
  1. U subotu je redovni raspored vjeronauka kako za krizmanike isto tako i za ministrante.
  1. Također u subotu 14. ožujka s početkom u 16,30h djeca od 5. do 8. razreda imat će radionicu „ponavljalicu“ iz hrvatskog jezika ovdje u župnoj dvorani.