Župne obavijesti 5. 7. 2020.

14. Nedjelja / god. A; 5. 7. 2020.

1. Završio je mjesec lipanj koji je posvećen Srcu Isusovu. Svima koji su dolazili na pjevanu zlatnu krunicu i litanije na čast Srca Isusova, zahvaljujem i molim Gospodina da im udijeli potrebne milosti.

2. Prošlonedjeljnja milostinja je bila namijenjena za gladne u Zimbabveu. U našoj župi smo prikupili 7.718,00kn. Svima vama koji ste dali svoj prilog od srca se zahvaljujem.

3. Danas poslije večernje sv. mise imat ćemo roditeljski sastanak roditelja naših ovogodišnjih prvopričesnika.

4. Danas su parlamentarni izbori u Republici Hrvatskoj. Potičem vas da iziđete na izbore.

5. U četvrtak 9. srpnja slavi se bl. Marija Propetoga Petković, a u subotu sv. Benedikt op. zaštitnik Europe.

6. U četvrtak ćemo imati sastanak mještana Mokošice vezano za kanalizacijsku mrežu. U 18,00 sati na sastanak neka dođu mještani Glavice, a mještani ovoga središnjeg dijela Mokošice neka dođu u 20,00 sati. Na sastanku će biti nadležne osobe iz Grada i drugi koji su involvirani u ovaj veliki i zahtjevni projekt. Sastanci će se održati u župnoj dvorani.